Hakkında - Ray Informatics


Ray Informatics, farklı alanlarda uzmanlaşmış olan bir ekip tarafından kurulmuştur. Temel amacımız kullanışlı ve pratik uygulamalar ve websiteleri yaparak insanların işlerini ya da eğitimlerini kolaylaştırmaktır.


Birçok farklı alanda uygulama yapıyoruz; fotoğraf, finans, eğitim gibi. Uygulamalarımızın kullanımı kolaydır ve uygulamalarımız sade ve kullanıcı dostu tasarıma sahiptir.

Ray Informatics Takımı ile Tanışın


Ekibimiz beş kişi olmakla beraber her biri yeterince çalışkan ve alanlarında uzman kişilerdir.

Mehmet Emin Gulsen - CEO & Android Geliştirici

Endüstri mühendisi ve Android geliştirici. Sektördeki güçlü geçmişi ile reel sektörü anlama ve geliştirme becerisine sahiptir. Kullanıcıların problemlerine hızlı bir şekilde ve tam olarak çözümler üretir.

Ahmet Serdar Karadeniz - iOS Geliştirici

Matematikçi ve yazılım geliştirici. Matematiksel düşünme becerisine sahiptir ve bunları ilgili alanlarda kullanabilir. Yeni kavramlar ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma konusunda isteklidir.

Mehmet Fatih Karadeniz - Web Geliştirici

Fizikçi ve web geliştirici. Takım üyesi olmaktan ve takım lideri olmaktan zevk alır. Takım çalışması konusunda uyumludur. Bilgisayar bilimleri ve matematik alanlarına yüksek ilgi duyar. Fizik ya da matematikteki problemleri dikkatli bir şekilde çözme yetisine sahiptir.

Mustafa Cagri Guven - Finans Müdürü

Ray Informatics'in kurucalarından biridir ve finans müdürüdür. ODTÜ İşletme bölümünden mezun olmuştur. Yeni şeyler öğrenmeyi ve yaratmayı sever. Finans dünyasına özel bir ilgisi vardır. Ayrıca ürünler ve süreçleri ile ilgili problemleri tespit etmeyi sever.

Tevfik Aktay - Pazarlama Müdürü

İleri görüşlü ve kendisini iş dünyasına adamış bir endüstri mühendisi. Takım odaklı çalışır ve yaratıcı, analitik düşünme kabiliyeti vardır. Yenilikçi mühendislik alanları ve pazarlama stratejileri ile ilgilenir.İnsanlığa ve doğaya saygılı çalışır.