Hakkında - Ray Bilişim


Ray Bilişim, farklı alanlarda uzmanlaşmış olan bir ekip tarafından kurulmuştur. Temel amacımız kullanışlı, pratik uygulamalar ve websiteleri yaparak insanların işlerini ya da eğitimlerini kolaylaştırmaktır.


Fotoğraf, finans, eğitim gibi birçok farklı alanda mobil uygulamalar ve websiteleri geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz kullanımı kolay ürünler; sade ve kullanıcı dostu tasarıma sahiptir.

Ray Bilişim'in Kurucuları ile Tanışın


Mehmet Emin Gulsen - CEO & Android Geliştirici

Endüstri mühendisi ve Android geliştirici. Sektördeki güçlü geçmişi ile reel sektörü anlama ve geliştirme becerisine sahiptir. Kullanıcıların problemlerine hızlı bir şekilde ve tam olarak çözümler üretir.

Ahmet Serdar Karadeniz - iOS Geliştirici

Matematikçi ve yazılım geliştirici. Matematiksel düşünme becerisine sahiptir ve bunları ilgili alanlarda kullanabilir. Yeni kavramlar ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma konusunda isteklidir.

Mehmet Fatih Karadeniz - Yazılım Geliştirici

Fizikçi ve yazılım geliştirici. Bilgisayar bilimleri ve matematik alanlarına yüksek ilgi duyar. Fizik ya da matematikteki problemleri dikkatli bir şekilde çözme yetisine sahiptir.

Mustafa Cagri Guven - Finans Müdürü

Ray Informatics'in kurucalarından biridir ve finans müdürüdür. ODTÜ İşletme bölümünden mezun olmuştur. Yeni şeyler öğrenmeyi ve yaratmayı sever. Finans dünyasına özel bir ilgisi vardır. Ayrıca ürünler ve süreçleri ile ilgili problemleri tespit etmeyi sever.

Tevfik Aktay - Veri Bilimci

İleri görüşlü ve kendisini iş dünyasına adamış bir endüstri mühendisi. Takım odaklı çalışır ve yaratıcı, analitik düşünme kabiliyeti vardır. Yenilikçi mühendislik alanları ve pazarlama stratejileri ile ilgilenir. İnsanlığa ve doğaya saygılı çalışır.